Sonraki


EVDE BULUNAN MALZEMELERLE 34 DÂHİYANE YENİDEN DEĞERLENDİRME TÜYOSU

5 İzlenme
izletir
1
Yayınlanma Tarihi : 02 Sep 2019 / Kategori : Nasıl Yapılır ve Stil

PLASTİK EŞYALARI HER ZAMAN TEKRAR KULLANIN

Plastik eşyaları atmak yerine yeniden değerlendirmek harika bir alışkanlıktır. Pet şişelerden, pipetlerden ve plastik şişe kapaklarından bir sürü el işi yapabilirsiniz. Pipetleri atmayın çünkü düğme yapmada, makyaj malzemeleri için sevimli bir düzenleyici tasarlamada kullanılabilirler ve onlardan sadece 5 dakikada ev terliği veya bilezik yapabilirsiniz. Ev terliğine ihtiyacınız var ve bir sürü para harcamak istemiyor musunuz? Pipetlerden ev terliği yapın! Masaya fırın kâğıdı serin ve pipetleri yan yana dizin. Üzerine fırın kâğıdı örtün ve birkaç dakika ütüleyin. Sonra kesip silikon tabancasıyla terlik şekli verin.

Pet şişeleri değerlendirmek çöp oluşumunu azaltır ve bizde pet şişelerle yapılan bir sürü proje var. Basit bir pet şişeden neler yapabileceğinize bir bakın! Sevimli plastik bilezikler, şık ve esprili ev süsleri ve hatta pet şişeden bir palmiye yapın. Bir pet şişeyi yeniden değerlendirerek sevimli bir domuzcuk kumbara yapın. Bu el işi projesi kalbinizi ısıtacak ve çocuklarınızla eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak!

Havuz makarnasından nasıl dekoratif bir “taş” sütun yapacağınızla ilgili harika bir fikrimiz var. Oturma odanızdaki bir köşeyi nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsanız - size fazla emeğe mal olmayacak ve paradan çok tasarruf etmenizi sağlayacak bir projemiz var. Havuz makarnasından dekoratif bir “taş” sütun yapın. Hadi, tüm makarnalarınızı uzunlamasına ikiye bölerek başlayalım. Bir boru alın ve makarnaları üstüne helezon şeklinde yapıştırın. Sütunun altı ve üstü için iki ahşap kare kesin. Son olarak bunu sprey boya kullanarak bej veya griye boyayın. Havuz makarnalarının harika, taş benzeri bir dokusu olduğundan, bu sütun gerekten taştan yapılmış gibi görünecek.TIMESTAMPS:

00:25 Pipetten düğmeler

01:19 Kendin yap plastik bilezik

07:34 Kendin yap ev terlikleri

09:06 Kendin yap domuzcuk kumbara

11:04 Sebze kökleri yeniden büyüyor

15:58 Naylon poşetten uçurtma

-----------------------------------------------------------

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

Daha Fazla
0 Yorum sort Sırala

Sonraki