Sonraki


HAYAT KURTARAN 27 UCUZ HEDİYE PAKETİ FİKRİ

8 İzlenme
izletir
1
Yayınlanma Tarihi : 02 Sep 2019 / Kategori : Nasıl Yapılır ve Stil

HEDİYE PAKETLEME FİKİRLERİ

Hediyeleri çok güzel bir şekilde nasıl paketleriz? Bu soruyu kendimize zaman zaman sorarız. Ancak bunu yaptığımızda iş işten geçmiş olur. Sonra da hediyeleri aceleyle özensiz bir şekilde paketleriz. Sevdiklerinize güzel hediyeler vermek için her daim hazır olmak için önceden pratik yapmaya başlasanız iyi olur. Böylelikle hediye verme vakti aniden gelip çattığında hediyeleri gözleriniz kapalı paketleyebilirsiniz! ; )


Videomuzdaki hediye paketi süsleme fikirlerine bayılacaksınız! Bu tüyolarla tüm hediyelerinizi bir sanat eserine hatta bir başyapıta çevirebilirsiniz!

Yaratıcı hediye paketi fikirleri, farklı şekillerdeki hediyeleri paketleme yolları, kalp şeklinde zarf yapmak, fiyonk yapmak, sürpriz balonu paketleme ve pek çok muhteşem pratik fikirler sizi bekliyor!

İşte size herkesin bayılacağı kendin yap hediye fikirleri! Kâğıt para katlamanın ve parayı şık ve zarif bir hediyeye dönüştürmenin inanılmaz yaratıcı yolları! Ayrıca, erkekler için hediye paketi ve hediye zarfı fikirleri de burada sizi bekliyor, bunları kesinlikle denemelisiniz!

ZAMAN BİLGİSİ:

6:19 Parayla origami

8:43 Pizzanız afiyet olsun

9:02 Kelebekler

11:55 Yumurta partisi

_________________

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

Daha Fazla
0 Yorum sort Sırala

Sonraki